Regulamin

  1. Warunki ogólne: a. Witryna internetowa BemixPodatki.com.pl (dalej nazywana „Serwisem”) jest prowadzona w celu udostępnienia treści związanych z prowadzeniem własnej firmy, tematyką podatkową, finansową, zarządzaniem oraz inspirującymi historiami przedsiębiorców. b. Korzystanie z Serwisu jest dobrowolne i oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz polityki prywatności.
  2. Prawa autorskie: a. Wszystkie treści zamieszczone na Serwisie są chronione prawami autorskimi i należą do BemixPodatki.com.pl lub ich odpowiednich autorów. b. Kopiowanie, reprodukowanie, publikowanie lub dystrybucja treści Serwisu w całości lub części bez zgody właściciela praw autorskich jest zabronione.
  3. Treści użytkowników: a. Użytkownicy mogą publikować komentarze, opinie lub inne treści na Serwisie. b. Wpisy użytkowników nie mogą naruszać praw autorskich, praw własności intelektualnej, ani być wulgarne, obraźliwe, promować przemocy, propagować nienawiści lub łamać jakichkolwiek przepisów prawnych. c. BemixPodatki.com.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści użytkowników naruszających powyższe zasady.
  4. Odpowiedzialność: a. Serwis udostępnia informacje mające charakter ogólny i nie stanowi profesjonalnych porad prawnych, finansowych ani podatkowych. b. Korzystanie z Serwisu odbywa się na własne ryzyko użytkownika. BemixPodatki.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania z zawartości Serwisu. c. BemixPodatki.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i działania stron trzecich, do których linki mogą być zamieszczone na Serwisie.
  5. Polityka prywatności: a. Wszelkie informacje dotyczące gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych użytkowników Serwisu są określone w polityce prywatności dostępnej na stronie.
  6. Zmiany regulaminu: a. BemixPodatki.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. b. Użytkownicy Serwisu zostaną powiadomieni o zmianach za pośrednictwem widocznego komunikatu na stronie lub w inny odpowiedni sposób.

Korzystając z BemixPodatki.com.pl, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem zakładki „Kontakt”.

Zespół BemixPodatki.com.pl